Sekretariát: 00 421 32 777 15 11
Otváracie hodiny Po - Pia: 07:30 - 15:00 Sobota: Zatvorené Nedeľa: Zatvorené
Adresa Považany 460 916 26 Považany
HP-Plasty > Kariéra

BENEFITY A ODMENY

Tím HP spol. s r.o. vkladá svoje technické znalosti, skúsenosti a prax do výroby našich produktov. Vďaka týmto znalostiam a odhodlaniu sme jednou z najefektívnejších firiem v našom regióne, kde pokrývame výrobu a dodávame širokú škálu plastových výrobkov. Naším záväzkom je neustále zlepšovanie sa, čo nám poskytuje možnosť stabilného pôsobenia na trhu.

V HP spol. s r.o. sme si vedomí, že našou najhlavnejšou devízou sú naši zamestnanci, a že im ako firma musíme poskytnúť motivujúce pracovné prostredie. Poskytujeme možnosti na rast a naplnenie ich plného potencionálu. Vzájomný rešpekt medzi zamestnancami a vedením na pracovisku je základ pre náš úspech.

Dlhodobé pôsobenie HP spol. s r.o. nám umožnilo vybudovať a vychovať tím profesionálov, ktorí sú expertmi v ich oddelení. Zaujímame sa o ľudí so skúsenosťami v odvetví strojárstva a vstrekovacích lisov.

Pre našich klientov hľadáme riešenia tak, aby sme splnili ich očakávania a ciele. Vieme, že dlhodobé vzťahy sú základom našeho podnikania a aj preto máme osobitný prístup ako k našim zákazníkom tak aj k nášmu personálu, ktorému budujeme priestor pre kariérny rast a osobné vzdelávanie.

Produkty HP spol. s r.o. neustále zdokonaľujeme. Interný skúsený projekčný tím nám zaručuje kvalitné a cenovo dostupné riešenia v oblasti výroby, komunikácie a koordinácie projektov. Vďaka ich skúsenostiam sa pýšime včasnými dodávkami objednávok.

Voľné pracovné miesta

Momentálne nemáme voľné pracovné miesta.

Slovenčina
Táto webová stránka používa súbory cookie a požaduje vaše osobné údaje, aby vylepšila zážitok vášho prehliadania.